مادر نوشت

 

وقتی که همه چیز خوبه و تمام اتفاقات نرم نرمان در مسیری صاف پیش میره، دلم تنگ می شود. دلم برای آن روزهای بالا و پایین روزگار تنگ می شود که تمنای آمدنت را دارد تا دستانم را بگیری و بگویی «همه چیز را به من بسپار، درست می شود.»

آن روزهایی که آنقدر زندگی بهانه دستم داده برای به خاطر داشتنت و اگر هم بخواهم نمی توانم فراموشت کنم. زمانی که گلویم پر از بغض می شود و منتظر یک تلنگر است، یک صدا، و این همیشه صدای توست که اینجور وقت ها مرا می خواند و من در آغوشش بغضم را می شکنم.

تو می آیی، بدون اینکه من کلامی به زبان بیاورم، همه چیز را از دلم می خوانی که خیال می کنم به اندازه آسمان تا زمین از تو دور است و تو تنها کسی هستی که یقین داری دلم به قدری به تو نزدیک است، که گویی دل توست.

با خنده هایش می خندی و با گریه هایش غمگین می شوی، بی آنکه به زبان بیاید و نیازی به بیان حسش باشد. این روزها همه چیز برایت خوب است، خیلی خوب. ولی تو در این همه خوشبختی، دست های من را از یاد برده ای...  لذت داشتنت آرام آرام از اتاقم بیرون می رود و من می مانم و سرگردانی در پی حقیقت عشق. گم شده ای که جز در میان بوسه های غم های روزگار، پیدا نمی شود.    

آدم ها همه چیز را می بینند، اما گاهی که به بعضی چیزها می رسی باید لبخند بزنی، بگذری ... و خدا را شکر کنی که فراموشی را آفریده.


دنیا همیشه چیزهای دیگری هم برای دیدن دارد ...

 

پی نوشت یک: تویی که بدون اجازه سرت رو مثه .. میندازی میای تو حریم خصوصی من و پسرم، یادت باشد چنان نفرین آه سوزی از ته دل کردمت و تا به چشم نابودیت را نبینم آسوده خاطر نخواهم شـــد... حالا هروقت دلت خواست بیا و گذری از اینجا رد شو و هر آنچه دلت میخواد جستجــو کن. اگر خدا نامم را مادر گذاشته ، خودش میداند چطور دردم را آرام کند.

پی نوشت دو: معتقدم همه کسانی که در حقم بدی میکنن و یا فکر میکنن خیلی لطف میکنن ، چوبش را خواهند خورد .. حالا دیر یا زودش مهم نیست. فقط اگر زنده نبودم، شما یادتان باشد ... 

پی نوشت سه: ببخشید دوستان، این روزا دل خیلی پر است و منتظر یک تلنگر .. اگر حرفی نوشتم و رنجیدید به بزرگی خودتان ببخشید.

 

درد آدمی آن زمان آغاز میشود که محبت کردن را میگذارند پای احتیاج

صداقت داشتن را میگذارند پای سادگی

سکوت کردن را میگذارند پای نفهمی

نگرانی را میگذارند پای تنهایی

و وفاداری را پای بی کسی

همه میدانند که حقیقت این نیست اما آنقدر تکرار میکنند که خودت هم باورت میشود ...

 

/ 40 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارغوان

راستی ارشیا خیلی بزرگ شده خیلـــــــــــــــــــــــــــی[چشمک][قلب]

پیور گرل

سلام پسرت خیلی با مزه اس من برای کوچولوها و نی نی ها تقویم با عکس خودشون درست می کنم واسه سال جدید خیلی کارجالبی می شه برای هدیه دادن خاستی بیا وبلاگم کارامو ببین

سحری

سلام به وب من هم سر بزن خوشحال میشم...

سحری

سلام به وب من هم سر بزن خوشحال میشم...

سیمین

قربون او دلت بشم که گرفته خاله جونم .ارشیا عزیزم ماشالله حسابی بزرگ شده ببوسش

خالی

سلاااااااااااام... وایییییییییییی ماشالا چه پسر نازی دارین خدا بهتون ببخشه... خوشحال میشم شمام به وب خواهرزاده ی من بیاین...